Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda

ARIZONA ROUTE 66 airplane

Będąc w Arizonie oprócz oczywistych atrakcji m.in. takich jak Grand Canyon, Phoenix, Antelope Canyon itd. możecie odwiedzić kilka ciekawych miasteczek tj. Seligman, Kingman i Flagstaff...

  

 

Jadąc drogą szybkiego ruchu do miasta Williams mieszczącego się w dobrej lokalizacji do Parku Grand Canyon troszkę zboczyliśmy z trasy, wjeżdżając na starą drogę Route 66. Trafiliśmy do niesamowitego miejsca.

 Seligman to niewielkie miasteczko, które uznawane jest za miejsce narodzin historycznej drogi Route 66.

Znajdzieicie tu sklepiki, restauracje, motele i stacje benzynowe. Niektóre z tych miejsc są opuszczone, ale zachowują swój urok. To wspaniałe miejsce na nietypowe zdjęcia.

 

 

Większość sklepów i restauracji była zamknięta podczas naszego przejazdu przez miasteczko. Jednak można się tu zatrzymać, by zrobić sobie kilka zdjęć i napić się oranżady ;-))

Możecie też odwiedzić stare więzienie i zrobić sobie fotkę za kratkami :-))

Kingman to kolejne z miejsc, gdzie ludzi jest niewiele, a czas zatrzymał się w miejscu...

Kilka restauracji, moteli i stacja benzynowa. W malutkim Parku o nazwię Locomotive Park do zobaczenia ogromna lokomotywa :-)).

 

  

 

Dobre miejsce na przystanek i zebranie kilku kolejnych fotek do kolekcji...

   

 

Więcej informacj o miasteczku znajdziecie kilkając w link Kingman.

No i kolejne małe miasteczko Flagstaff.

Położone w północnej części stanu Arizona. Warte poświęcenia choćby godzinki czasu, z uwagi na jego ciekawe zakątki. Miasto pełne uliczek, restauracji, barów, sklepików z pamiątkami i kilku motelików.

Dla chętnych spędzenia więcej czasu w miasteczku polecam odwiedzić stronkę Flagstaff / Arizona.

Tego dnia było bardzo gorąco, więc zrobiliśmy szybki spacer i kilka fotek, by udać się z powrotem do miasteczka Williams (naszej bazy wypadowej do Grand Canyon). 

Udanej wyprawy po Route 66 w Arizonie !!!

GDZIE JUŻ BYLIŚMY airplane