Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda

Miasteczko CODY i przygoda z RODEO airplane

Miasteczko CODY położone jest w stanie Wyoming nad rzeką Shoshone, około 90 km od Parku Narodowego Yellowstone od strony wschodniej. Słynie z pokazów Rodeo, podobno najsłynniejszych w USA. Miejscowość, jak wiele innych. Pełno stacji benzynowych, knajpek i fast foodów.
Zatrzymaliśmy się w nim wracając właśnie z Parku Yellowstone. Jako opcję zakwaterowania wybraliśmy Hotel, który położony był około 20min spacerem do Cody Nite Rodeo 🐎🐎🐎.

link do hotelu

  

 

 

Udało nam się uczestniczyć w niesamowitym pokazie Rodeo, za sprawą mojego męża, który kupił bilety kilka dni wcześniej, żeby zrobić mi i córce niespodziankę. Jednak dla mnie nie była to już niespodzianka, ponieważ szukając czegoś w nawigacji, natknęłam się zupełnie przypadkiem na zdjęcia biletów zakupionych w necie. Mimo to bardzo się ucieszyłam, bo było coś innego, coś czego nigdy wcześniej nie miałam okazji zobaczyć. Tego dnia nie było w cale ciepło (połowa czerwca), przydała się ciepła bluza i przyznam, że rękawiczkami też bym nie pogardziła 😃😂😀.

link do zakupienia biletów na RODEO

Bilety możecie kupić też na miejscu w kasie. 

 

Pokazy Cody Nite Rodeo rozpoczynają się w sezonie letnim codziennie o godz. 20:00 i trwają około 2h. Na miejscu możecie kupić sobie coś do picia i zjedzenia. Jak to w USA - jest też sklepik z odzieżą (bluzy, t-shirty, magnesy i inne gadżety).

 

 

 

Z pewnością polecam celowe zatrzymanie się w Cody i skorzystanie z tej atrakcji. Małe miasteczko turystyczne, a dające tyle wrażeń w jednym miejscu i w jeden wieczór.
🐎🐎🐎

GDZIE JUŻ BYLIŚMY airplane